Українське національне інформаційне агентство "УКРІНФОРМ" - інформаційний партнер УФПБ

Укринформ


выставка индустрии безопасности Украины

Информационно-аналитический портал:

медсправки MED+OK

 

 

 

 

 

 

 

Опыт работы


EUROPEAN SECURITY BRANCH ORGANIZATIONS CLUB


УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ
НЕДЕРЖАВНИХ СЛУЖБ БЕЗПЕКИ

Група компаній «АТЛАНТ»
Департамент психологічного забезпечення 

Департамент психологічного забезпечення (ДПО) Групи компаній «АТЛАНТ»,
використовуючи поліграф четвертого покоління LX 4000 фірм
"Lafayette Instrument Company"
(США) ( далі «поліграф»), спеціалізується
на проведенні комплексних психофізіологічних перевірках

Департамент психофізіологічного забезпечення пропонує психофізіологічні перевірки за допомогою комп'ютерного поліграфа LX 4000, які здійснюють фахівці, що мають спеціальну освіту і з ефективними результатами полиграфних перевірок більше 2500 осіб.

Послуги на поліграфі, що надаються Департаментом психофізіологічного забезпечення, можуть істотно поліпшити безпеку, забезпечити лояльність і благонадійність, прибутковість Вашого бізнесу.

Послугами нашого комп'ютерного поліграфа користуються:

 • Комерційні Банки;
 • Страхові компанії;
 • Будівельні організації;
 • Виробники  ювелірних виробів;
 • СБ різних підприємств;
 • Рекрутингові компанії;
 • Фізичні особи;
 • VIP персони.

 

Відбір компетентних, надійних і гідних співробітників є найважливішим завданням що стоїть перед керівниками різних підприємств. Невдалий підбір персоналу зазвичай приводить до значних моральних і фінансових втрат компаній.

Фахівці Департаменту психофізіологічного забезпечення за допомогою комп'ютерного поліграфа LX 4000 «Lafayette Instrument Company» здатні провести наступні психофізіологічні перевірки:

 

Скринінгові (відбіркові) перевірки для виявлення небажаних чинників ризику найманого на роботу персоналу.


Періодичні (поточні) перевірки працюючого персоналу допущеного до комерційної таємниці, значущої інформації, роботи з матеріальними цінностями і грошовими коштами, отримання хабарів і відкатів на виробництві.


Періодичні (поточні) перевірки працюючого персоналу допущеного до комерційної таємниці, значущої інформації, роботи з матеріальними цінностями і грошовими коштами, отримання хабарів і відкатів на виробництві.


Періодичні (поточні) перевірки працюючого персоналу допущеного до комерційної таємниці, значущої інформації, роботи з матеріальними цінностями і грошовими коштами, отримання хабарів і відкатів на виробництві.

 

В результаті психофізіологічних перевірок на поліграфі фахівці встановлять:

 • Чи були спотворені біографічні дані про особу
 • Благонадійна і чи лояльна особа
 • Які дійсні особові мотиви працевлаштування на роботу
 • Чи має особу сумнівні зв'язки з кримінальним світом
 • Чи здійснювала особу злочину і адміністративну провину у минулому
 • Злочинні і чи противоправны наміри особи, працюючи в компанії
 • Чи залежна особа від наркотиків
 • Чи має особу проблеми з алкоголем
 • Яке відношення особи до незаконного зберігання зброї
 • Чи розголошувала особу конфіденційну інформацію компанії на користь конкурентів
 • Чи приховує особу психічні захворювання
 • Чи існують відхилення від норм поведінки в колективі і суспільстві
 • Які ціннісні орієнтації особи
 • Які морально-ділові і вольові якості особи
 • Які домінуючі індивідуальні особливості особи
 • Який рівень самооцінки особи

Іншу приховану особою інформацію, що цікавить керівника!

Враховуючи потенційні «ризики» для підприємств, фахівці допоможуть Вам запобігти:

 • Неефективність роботи персоналу
 • Високу текучість кадрів
 • Крадіжку товарно-матеріальних цінностей
 • Розкрадання майна
 • Крадіжка грошових коштів
 • Просочування конфіденційної інформації
 • Хакерство нанотехнологій
 • Розголошування комерційної таємниці
 • Використання ресурсів не за призначенням

Окрім виявлення «ризиків», психофізіологічні перевірки на поліграфі також можуть сприяти виправданню несправедливо звинуваченої людини, вирішенню конфліктних ситуацій між діловими партнерами і відновленню взаємної довіри.

Орієнтуючі ціни психофізіологічних перевірок за допомогою
компьютеного поліграфа LX 4000 «Lafayette Instrument Company»


Види поліграфних перевірок Вартість послуг
1 Консультація з проведення поліграфної перевірки Від 100 грн.
2 Кадровий відбір (скринінгові перевірки) при працевлаштуванні 500 грн. – 600 грн.
3 Кадровий моніторинг і періодичні перевірки працюючого персоналу 350 грн. –550 грн.
4 Вибіркові або позапланові перевірки осіб, які входять в особисте оточення (управляючі, особисті охоронці, фізична охорона, працівники, обслуговуючий персонал, садівники та інш.) Від 600 грн.
5 Службові розслідування або цільові перевірки Від 650 грн.
6 Перевірка персоналу, що звільняється з роботи 300 грн. – 500 грн.
7 Особисті питання Від 600 грн.
8 Виїзні перевірки За фактичними витратами

Вартість послуг встановлюється у кожному конкретному випадку за узгодженням із замовником, і залежить від:

 • кількості осіб що перевіряються;
 • конкретних зацікавлених питань;
 • глибини і складності психофізіологічної перевірки.

Після поліграфної перевірки в ході службового розслідування Група компаній «АТЛАНТ», при позитивному рішенні питання, отримує право на додаткову винагороду у розмірі 5% від поверненої суми нанесеного збитку замовнику.

Компактність і мобільність використання устаткування комп'ютерного поліграфа LX 4000 «Lafayette Instrument Company» за бажанням замовника, дозволяє проводити психофізіологічні перевірки в будь-якому регіоні України.

У Вас існують реальні «ризики» на роботі та проблеми з персоналом?

Звертайтесь до нас, ми допоможемо Вам!

 

Контактні міські телефони:

Мобільні телефони:

Тел/факс: +38 (044) 243-64-96;
ВК +38 (044) 242-45-47;

ДПЗ+38(044)243-43-36;
+38 (067) 716-60-24;
+38 (067) 501-94-87;
ngi_atlant@voliacable.com
ОК-atlant@ukr.net
ОК.atlant@I.net

 

КРІЗЬ ПРИЗМУ ПОДІЙ

Меню

«Спец Захист» охороняє громадський порядок 
______________________
(05.07.2007)

Минуло трохи більше року з того моменту, як на вулицях обласного центру на патрулювання районів міста, поряд з працівниками патрульно-постової служби міліції, вийшли члени громадського формування «Спец Захист»

Таке відповідальне рішення було прийнято на зборах трудових колективів чотирьох приватних охоронних фірм Кіровограда «Дракон», «Дракон-Плюс», «Спец-Захист 2005», «Спец-Центр 2005», що працюють на базі «Зерноторгової компанії України». Цьому передувала конференція федерації працівників недержавних служб безпеки в місті Києві, на якій обговорювалися питання участі недержавних охоронних структур в охороні громадського порядку. Громадське формування «Спец Захист», яке очолює голова регіонального відділення Української федерації працівників недержавних служб безпеки Юрій Панченко, діє на добровільних засадах, відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону». Їх мета – сприяння органам місцевого самоврядування, виконавчої влади та органам внутрішніх справ у попередженні та припиненні правопорушень і злочинів, захисті життя та здоров’я громадян від протиправних посягань.

У вихідні та святкові дні та під час проведення масових заходів поряд з працівниками міліції чергування несуть від 20 до 40 добровольців разом зі службовими собаками. Близько 100 дружинників, не з чужих слів знайомі з такою роботою, оскільки більшість з них колишні працівники органів внутрішніх справ та військові у відставці, які мають високий рівень підготовки. Крім цього, працівниками відділу громадської безпеки УМВС України в області з ними були проведені навчальні збори по вивченню нормативних документів та законодавчої бази і прийняті заліки із проходження правової та спеціальної підготовки. Усім членам громадського формування видані відповідні посвідчення. Фахівці-кінологи отримали відповідні довідки про проходження навчання, при Кінологічному центрі УМВС в області, а службові собаки – атестати.

Минулого року з метою розвитку та утримання Кінологічного центру УМВС в області між Управлінням та громадським формуванням «Спец Захист» було укладено договір про співпрацю. В період з серпня 2006 по лютий 2007 року громадським формуванням до Кінологічного центру було надано 12 собак (патрульно- та службово-розшукові, спеціальні для пошуку наркотиків, вибухівки та вогнепальної зброї). Також, було надано суттєву допомогу в облаштуванні території для дресирування службових собак, будівництва вольєрів, закупівлі амуніції та інвентарю для тварин. Постійно забезпечується ветеринарне обслуговування та годування.

На сьогоднішній день в Кіровограді функціонує 10 спільних нарядів, до складу яких входить 2 працівники міліції та 2 члени громадського формування. Захищати спокій громадян допомагає і тренована службова собака. Вже в цьому році за участю добровільних помічників міліції та їх чотириногих вихованців затримано 47 правопорушників та розкрито 9 злочинів. Члени громадського формування неодноразово заохочувалися керівництвом МВС України, УМВС в області та Українською федерацією недержавних служб безпеки. Як зазначив голова регіонального відділення Української федерації працівників недержавних служб безпеки Юрій Панченко, суттєвого результату, коли кіровоградці будуть почувати себе на вулицях рідного міста захищеними, можна досягти тільки спільними зусиллями правоохоронців та громадськості.

ЦГЗ УМВС України
в Кіровоградській області

 

" Предлагаем в качестве образца документы, разработанные в Одесском региональном отделении УФРНСБ "

ДОГОВІР № ____

про забезпечення спеціальними засобами членів громадського

формування з охорони громадського порядку та державного кордону

м. Одеса                                                                                                              «___» ____________ 200__ р.

Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону „Міський спеціалізований загін „Правопорядок” по захисту громадян і власності від протиправних посягань», в особі Голови Ради МСЗ «Правопорядок» Єрмакова Юрія Михайловича, що діє на підставі Статуту зареєстрованого Виконавчим комітетом Одеської міської ради від 10.03.2004 р. , свідоцтво про державну реєстрацію № 15561200000016684, далі — Громадське формування, з одного боку, та Київський РВ ОГУ ГУ МВС України в Одеській області, в. особі начальника Київського РВ ОГУ ГУ МВС України в Одеській області, що діє на підставі Положення про РВ ОГУ ГУ МВС України відповідно до Законів України «Про міліцію", "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", наказів МВС України від 25.07.2005 № 595 та від 0З.10.2005 № 847, № 815 від 29.07.03 р., далі - Орган внутрішніх справ, з іншого боку, а при спільному згадуванні — Сторони, уклали цей Договір про таке:

 

1. Предмет Договору

1.1. За цим Договором Орган внутрішніх справ бере на себе зобов'язання здійснювати облік та зберігання спеціальних засобів, призначених для використання членами Громадського формування, а також прийом-видачу цих спеціальних засобів на час виконання членами Громадського формування заходів з охорони громадського порядку.

1.2. До переліку основних спеціальних засобів, передбачених цим Договором, належать: гумовий кийок, наручники та балончик з препаратом дратівної дії, пристрої для відстрілу патронів з гумовими кулями, світлосигнальні пристрої, мобільні радіотехнічні засоби, бронижелет, шолом

що підлягають спеціальному обліку органами внутрішніх справ.

1.3. На автотранспорт, використовуваний громадським формуванням при охороні громадського порядку і мають його відмітні ознаки, видаються сигнально-гучномовні пристрої (СГП).

 

2. Обов'язки Сторін

2.1. Громадське формування: 2.1.1. Одночасно з підписанням цього Договору надає Органу внутрішніх справ:

- завірену копію свідоцтва про реєстрацію Громадського формування у відповідному

виконавчому органі сільської (селищної, міської, районної в місті ради);

- завірену копію Положення (Статуту) Громадського формування, погодженого з

керівництвом Органу внутрішніх справ, а також виконавчого органу ради, на території якої воно діє;

- довідку про склад керівного органу Громадського формування;

- список дійсних членів Громадського формування за формою, наведеною у додатку 1 до цього Договору.

2.1.2. Письмово повідомляє Орган внутрішніх справ про внесення змін та доповнень до

статутних документів (з наданням відповідних копій) протягом трьох днів з моменту внесення таких змін, а у разі припинення діяльності Громадського формування, зміни юридичної адреси, керівного складу, прийняття нових членів або вибуття діючих - протягом однієї доби.

2.1.3. Забезпечує обов'язкове проходження усіма членами Громадського формування на базі

Органу внутрішніх справ навчання зі спеціальної підготовки відповідно до Інструкції з організації роботи органів внутрішніх справ. України щодо забезпечення взаємодії з населенням та громадськими формуваннями і охорони громадського порядку, затвердженої наказом МВС України від 09.02.2004 №133.

2.1.4. Забезпечує своєчасне, але не пізніше ніж за добу, подання до чергової частини

Органу внутрішніх справ списків членів Громадського формування, що залучаються до

несення служби по охороні громадського порядку, за формою, наведеною у додатку 2 до

цього Договору.

2.1.5. Забезпечує участь своїх представників у проведенні службових розслідувань за фактами втрати або пошкодження спеціальних засобів, виданих користування членам Громадського формування.

2.1.6. Забезпечує негайне письмове інформування Органу внутрішніх :прав та прокуратури про поранення або смерть громадян, що сталися в наслідок застосування членами Громадського формування спеціальних засобів.

2.2. Органи внутрішніх справ:

2.2.1.Забезпечує в установленому порядку облік, прийом-видачу зберігання спеціальних засобів, призначених для використання членами громадського формування під час виконання заходів з охорони громадського порядку.

2.2.2. Забезпечує проходження членами Громадського формування спеціальної підготовки відповідно до Інструкції з організації роботи органів внутрішніх справ України щодо забезпечення взаємодії з населенням та громадськими формуваннями з охорони громадського порядку, затвердженої наказом МВС України від 09.02.2004 №133.

2.2.3. Забезпечує проведення службових розслідувань за фактами втрати або пошкодження членами Громадського формування виданих їм спеціальних засобів, а також участь у перевірках за фактами поранення або смерті громадян, о сталися внаслідок застосування членами Громадського формування спеціальних засобів.

2.2.4. У разі потреби забезпечує видачу спеціальних засобів членам Громадського формування на

постійне зберігання і носіння відповідно до п. 3.2 Інструкції щодо порядку обліку, прийому-видачі та зберігання спеціальних засобів членам громадських формувань з охорони громадського порядку, затвердженої наказом МВС України від 03.10.2005 № 847.

 

3. Порядок видачі та приймання спеціальних засобів.

3.1. Видача спеціальних засобів членам Громадського формування здійснюється оперативним черговим Органу внутрішніх справ або його помічником безпосередньо перед початком чергування або проведення цільових заходів з охорони громадського порядку відповідно до наданого Громадським формуванням списку (додаток 2 до Договору).

3.2. Члени Громадського формування отримують спеціальні засоби у черговій частині Органу

внутрішніх справ лише під особистий підпис і після пред'явлення посвідчення члена Громадського формування.

3.3. Приймання спеціальних засобів здійснюється черговою частиною Органу внутрішніх

справ одразу після закінчення чергування або проведення цільових заходів.

3.4. Після виконання завдань з охорони громадського порядку члени Громадського формування

негайно прибувають до Органу внутрішніх справ та особисто здають отримані спеціальні засоби черговому.

3.5. У разі неможливості негайної здачі спеціальних засобів до Органу внутрішніх справ член

Громадського формування повідомляє про це чергового та діє за його вказівкою.

3.6. У разі втрати членом Громадського формування виданих йому спеціальних засобів або заволодіння ними сторонніми особами в процесі виконання заходів з охорони громадського порядку член Громадського формування негайно інформує про це чергового Органу внутрішніх справ для Організації проведення працівниками міліції службового розслідування.

3.7. У разі пошкодження спеціальних засобів член Громадського формування здає їх черговому Органу внутрішніх справ із зазначенням обставин цієї події у письмовому пояснені.

3.8. Забороняється передача членами Громадського формування виданих їм спеціальних засобів іншим особам та використання їх не за призначенням, оскільки це може призвести до їх псування або заподіяння шкоди оточуючим та собі.

 

4. Відповідальність Сторін.

4.1. За невиконання зобов'язань, передбачених цим Договором, Сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

4.2. У разі встановлення вини члена Громадського формування в пошкодженні або втраті виданих йому спеціальних засобів, збитки, завдані Органу внутрішніх справ, підлягають відшкодуванню за рахунок винного.

5. Особливі умови Договору

5.1. У разі необхідності, з урахуванням оперативної обстановки, Орган
внутрішніх справ крім спеціальних засобів, передбачених цим Договором, може
додатково видавати членам Громадського формування, у тому числі
громадським помічникам дільничних інспекторів міліції, на час виконання
ними заходів з охорони громадського порядку мобільні радіотехнічні та інші
спеціальні засоби, а також предмети екіпіровки нарядів.

 

б. Прикінцеві положення

6.1. Цей Договір набуває чинності з дня його підписання Сторонами і діє з «___» _______ 200__ р. до «____» ____________ 200___ р.

6.2. Якщо не пізніше ніж за 20 днів до закінчення терміну дії Договору жодна зі Сторін не вимагатиме його припинення, Договір вважається пролонгованим на тих же умовах на наступний календарний рік.

6.3. Усі повідомлення, направлені Сторонами одна одній у зв'язку з цим Договором, повинні бути здійснені в письмовій формі і вважаються поданими належним чином, якщо вони направлені за вказаними в Договорі юридичними адресами Сторін листом з повідомленням про одержання його адресатом, або передані нарочним під розписку.

6.4. Усі правовідносини, що виникають або можуть виникнути між Сторонами у зв'язку з цим Договором, регулюються чинним законодавством України.

6.5. Цей Договір укладено в двох примірниках, що мають однакову юридичну силу, один з яких знаходиться в Органі внутрішніх справ, а інший Громадського формування.

 

7. Місцезнаходження, банківські реквізити та підписи Сторін

Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону „Міський спеціалізований загін „Правопорядок” по захисту громадян і власності від протиправних посягань»

Маліновський РВ ОГУ ГУ МВС України в Одеській області

65043, м. Одеса, вул. Толбухіна 135. тел. (048)719-82-51

650___, м. Одеса, вул.,

тел. (048) _________

р/р 26007310953401 в Акціонерному банку «Південний» м. Одеса, МФО 328209.

р/р_________________ в _______________ м. ____________, МФО _____________

Голова Ради МСЗ «Правопорядок»

_____________ Єрмаков Ю.М.

М.П.

Начальник Маліновського РВ ОГУ ГУ МВС України в Одеській області

_____________ Касьянчук А.М.

М.П.

 

МІСЬКІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАННИЙ ЗАГІН „ПРАВОПОРЯДОК”
ПО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН І ВЛАСТНОСТІ ВІД 
ПРОТИПРАВНИХ ПОСЯГАНЬ
Україна, 65043, Одеса, вул. Толбухіна, 135.
Т. (048): 719-82-51.

E-mail:
office@security-oro.org.ua


Исх. № 18/08 от 16.10.2008 г.

Начальнику Киевского РО ОГУ ГУ МВД Украины в Одесской области

Дулгеру В.В

Копия: заместителю Одесского городского Головы

Убирия В.Ш.

начальнику управления внутренней политики

Одесского городского совета

Чайчук Н.А.

Общественное формирование по охране общественного порядка «Городской специализированный отряд «Правопорядок» (далее ГСПО) был создан в 2004 году. С момента создания по настоящее время члены ГСПО проводят большую работу по предупреждению и пресечению правонарушений.

Законом Украины «Об участии граждан в охране общественного порядка и гос.границы» (далее Закон) определены формы и методы работы, права и обязанности общественных формирования по охране общественного порядка и гос.границы. С целью повышения эффективности участия членов ГСПО в оказании помощи ОВД, а также недопущения возникновения правовых коллизий

ПРОШУ:

 1. В соответствии с требованиями Закона (ст.9, 10, 11, 15), для оказания помощи ОВД в обеспечении общественного порядка, предупреждения административных проступков и преступлений, совместного с работниками ОВД патрулирования на улицах, предоставляем экипажи групп быстрого реагирования (ГБР) структурных подразделений ГСПО на автомобилях. В случаях отсутствия возможностей для совместного с работниками ОВД патрулирования, согласно ст. 10, п.1 Закона, поручить экипажам ГБР – членам ГСПО выполнять это задание
  с а м о с т о я т е л ь н о.
 2. Проводить инструктаж личного состава экипажей ГБР – членов ГСПО с занесением их фамилий в постовую ведомость (служба нарядов), согласно Единой дислокации сил и средств, привлекаемых к охране правопорядка.
 3. В соответствии с требованиями вышеназванного Закона Украины, Указа Президента Украины от 19.07.2005 г. № 1119, приказа МВД Украины от 03.10.2005 г. № 847, распоряжения ГУ МВД Украины в Одесской области от 26.04.2006 г. № 8/1298 заключить Договор об обеспечении спец.средствами членов общественного формирования по охране общественного порядка ГСПО «Правопорядок».

Председатель Совета ГСПО «Правопорядок»,

член Координационных советов МВД Украины и ГУ МВД Украины в Одесской области по взаимодействию с охранными предприятиями,

генерал-майор в отставке

 

 

Ю.Ермаков

МІСЬКІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАННИЙ ЗАГІН „ПРАВОПОРЯДОК”
ПО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН І ВЛАСТНОСТІ ВІД 
ПРОТИПРАВНИХ ПОСЯГАНЬ
Україна, 65043, Одеса, вул. Толбухіна, 135.
Т. (048): 719-82-51.

E-mail:
office@security-oro.org.ua

Вих. 19/08 № от 10.11.08 р.

Руководителям структурных подразделений

ГСПО «Правопорядок»

Основной задачей создания ОФООПГ «Спец.отряд «Правопорядок» было придание работникам охранных предприятий, входящих в ОРО УФРНСБ соответствующего статуса и особых прав в соответствии с Законом Украины «Об участии граждан в охране общественного порядка и гос.границы» (далее Закон). При отсутствии каких-либо прав у охранника, установленных законодательством Украины, это единственный способ социальной защиты наших работников, предоставление им серьезных прав, сравнимых с правами работника милиции.

Мы продолжаем работу по получению официального разрешения для членов «Правопорядка» на использование спец.средств: устройства для отстрела патронов с резиновыми пулями, резиновые дубинки, наручники, электрошокеры, проблесковые маячки.

Правоприменительная практика применение положений вышеназванного Закона в отношении охранников показывает, что кроме требований и Закона, можно и необходимо использовать права, предоставленные статьями 254, 255 п.3,5,9, 259, КУАП, статьи 38, 342, 350 УК. Во избежание неправильного применения этих статей, требований Закона руководители структурных подразделений ГСПО «Правопорядок» должны разъяснять эти вопросы при проведении ежедневных инструктажей и на специальных занятиях. В свою очередь, для подготовки самих руководителей, нами спланировано занятие, проводимое совместно с представителями ОВД. О месте и времени будет сообщено дополнительно.

Напоминаю, что правомерное применение членом ОФООПГ к правонарушителю мер физического воздействия и спец.средств, исключает ответственность за причинение вреда. Очень важно, чтобы правонарушитель видел и понимал общественно опасный характер совершаемого противодействия члену ОФООПГ при выполнении его законной деятельности по охране общественного порядка, предотвращению преступлений и правонарушений. Для этого каждый член ОФООПГ должен иметь при себе удостоверение, выписку из Закона о своих правах и обязанностях, нарукавную повязку установленной формы. Считаю целесообразным носить на форменной одежде нашивку «Спец.отряд».

На автомобили наносится сине-желтая полоса и надпись «Спец.отряд «Правопорядок». В соответствии с договором между ГСПО «Правопорядок» и райотделами ГУ МВД Украины в Одесской области это дает возможность использовать сигнально-громкоговорящее устройство (СГУ).

Прошу высказать Ваши предложения по вопросам совершенствования деятельности ОФООПГ ГСПО «Правопорядок».

Председатель Совета ГСПО «Правопорядок»,

член Координационных советов МВД Украины и ГУ МВД Украины в Одесской области по взаимодействию с охранными предприятиями,

генерал-майор в отставке

 

 

Ю.Ермаков

<< Назад

сайт создан компанией разработка веб сайта
Новинка из Италии для вас grisport продажа лучшие модели зимы, доставкой курьером! . Смотрите s-potolok тут.