Затверждення змін до ліцензійних умов провадження господарської діяльності

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗМІН ДО ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ ПРОВАДЖЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З НАДАННЯ ПОСЛУГ,
ПОВ‘ЯЗАНИХ З ОХОРОНОЮ ДЕРЖАВНОЇ ТА ІНШОЇ ВЛАСНОСТІ,
НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОХОРОНИ ГРОМАДЯН
ТА ПОРЯДКУ КОНТРОЛЮ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ

Вид: Наказ
Видавник: Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва
МВС
Назва: "Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, пов‘язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян та Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, повязаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян"
Номер: 17/24
Дата прийняття: 2007.02.19

Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян та Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян

Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва,
Міністерства внутрішніх справ України
від 19 лютого 2007 року N 17/24

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
5 березня 2007 р. за N 187/13454

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та з метою удосконалення процедури проведення перевірок суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства внутрішніх справ України від 14 грудня 2004 року N 145/1501, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2004 року за N 1678/10277, та Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян, затвердженого наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства внутрішніх справ України від 13 березня 2006 року N 24/238, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 31 березня 2006 року за N 363/12237, що додаються.

2. Департаменту зв'язків з громадськістю (Стогній К. П.) Міністерства внутрішніх справ України забезпечити публікацію цього наказу в засобах масової інформації в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Ващенка К. О. і заступника Міністра внутрішніх справ України Фатхутдінова В. Г.

В. о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва   К. О. Ващенко

Міністр внутрішніх справ України  В. П. Цушко

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державного комітету України
з питань регуляторної політики та підприємництва,
Міністерства внутрішніх справ України
від 19 лютого 2007 р. N 17/24

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
5 березня 2007 р. за N 187/13454

ЗМІНИ
до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства внутрішніх справ України від 14 грудня 2004 року N 145/1501, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2004 року за N 1678/10277, та Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян, затвердженого наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства внутрішніх справ України від 13 березня 2006 року N 24/238, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 31 березня 2006 року за N 363/12237

1. Пункт 4.5.2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства внутрішніх справ України від 14 грудня 2004 року N 145/1501, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2004 року за N 1678/10277, доповнити абзацами такого змісту:

"Право власності на нерухоме майно замовника охоронних послуг підтверджується правовстановлювальним документом і витягом про реєстрацію права власності на нерухоме майно.

Повноваження фізичної особи на вчинення юридичних дій від імені юридичної особи без довіреності підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

2. Доповнити Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян, затверджений наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства внутрішніх справ України від 13 березня 2006 року N 24/238, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 31 березня 2006 року за N 363/12237, пунктом 6.7.6 такого змісту:
"6.7.6. Здійснення охоронної діяльності без укладання цивільно-правових договорів".

Заст. начальника Управління ліцензування
Державного комітету України з питань
регуляторної політики та підприємництва   О. П. Речкіна

Т. в. о. начальника Департаменту
Державної служби охорони при
Міністерстві внутрішніх справ України   С. М. Сидоренко

Назад>>

сайт создан компанией разработка веб сайта
автозапчасти киев